HBO Max Niemcy

HBO MAX w Niemczech – jak oglądać polskie HBO MAX

HBO Max to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych, oferujących filmy i seriale o najwyższej jakości. Produkcje HBO słyną od lat z dostarczania świetnej rozrywki przed ekranem. Niestety serwis HBO MAX w Niemczech jeszcze nie został uruchomiony. W związku z tym osoby mieszkające w Niemczech, nie mają w tym momencie możliwości oglądania wszystkich filmów i seriali tej stacji. A przez blokady regionalne, dostęp do polskiego konta HBO Max jest zablokowany. Na szczęście są proste sposoby, żeby oglądać HBO Max w Niemczech.

Czym jest HBO MAX? Co można oglądać?

HBO Max to serwis streamingowy, oferujący wyjątkowo wysokiej jakości filmy i seriale z kanałów telewizyjnych HBO. Kiedyś, aby móc oglądać produkcje HBO, trzeba było posiadać kablówkę lub telewizję cyfrową. Obecnie, dzięki platformie streamingowej HBO Max, nie potrzebujesz już tych rzeczy. Wystarczy połączenie z internetem, aby móc cieszyć się wyjątkowymi produkcjami HBO w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Aby uzyskać dostęp do platformy HBO Max, musisz zapłacić za subskrypcję. Możesz to zrobić na stronie internetowej lub poprzez operatora telewizji kablowej lub cyfrowej. Cena subskrypcji online wynosi 24,90 zł miesięcznie, co wydaje się rozsądną ceną za dostęp do wielu wspaniałych filmów i seriali, w tym do wszystkich produkcji HBO.

Czy HBO MAX działa w Niemczech?

Niestety dostęp do HBO MAX w Niemczech jest aktualnie niemożliwy. A wszystko dlatego, że ta platforma jeszcze nie wystartowała w tym kraju. Jest to związane z różnymi umowami i licencjami, które właściciel HBO zawarł z innymi podmiotami działającymi na terenie Niemiec w zakresie dystrybucji i wyświetlania filmów i seriali. HBO Max powinno wystartować w Niemczech za kilka lat, gdy aktualne umowy wygasną i sytuacja dotycząca praw autorskich będzie jasna i czysta.

Również dostęp do polskiego konta w HBO Max jest w Niemczech zablokowany, gdyż wpływają na to blokady i ograniczenia regionalne. Dlatego osoby, które mieszkają na co dzień w Niemczech i mają dostęp do polskiego konta HBO Max nie będą w stanie oglądać dostępnych tam filmów i seriali. Ograniczenia ze względu na położenie są wciąż dużym problemem i niewygodą we współczesnym świecie.

W tej sytuacji pozostaje posłużenie się siecią VPN. Usługi VPN pozwalają na oglądanie HBO MAX za granicą, w każdym miejscu w którym dostęp do streamingu jest ograniczony ze względu na geoblokady. Dzięki temu można uzyskać dostęp do pełnej biblioteki filmów i seriali HBO Max, bez konieczności przebywania w Polsce.

Jak oglądać HBO MAX za granicą?

Jeśli chcesz oglądać HBO MAX w Niemczech, szybka i niezawodna usługa VPN jest koniecznością. Musi to być usługa, która oferuje polski adres IP i skutecznie maskuje Twoją aktywność online, aby uniknąć blokowania przez HBO MAX. Wybór najlepszej usługi VPN dla Ciebie zależy od kilku czynników, w tym szybkości połączeń, cen i łatwości obsługi.

Ponadto ważne jest także, aby upewnić się, że VPN ma polski adres IP, dzięki czemu można uzyskać dostęp do HBO MAX w Niemczech. Polski adres IP jest ważny, ponieważ pozwala ominąć regionalne ograniczenia i uzyskać dostęp do treści, które są dostępne tylko w Polsce.

Na szczęście istnieje kilka usług VPN, które oferują polski adres IP i skutecznie maskują Twoją aktywność online, aby oglądać HBO MAX w Niemczech bez żadnych problemów. Przed wyborem dostawcy VPN należy jednak dokładnie sprawdzić, czy oferowane przez niego usługi są wystarczająco skuteczne i nie są blokowane przez HBO MAX. Duży sukces w zapewnianiu dostępu do HBO MAX w Niemczech mają tacy dostawcy VPN jak:

ExpressVPN
 • Od 6,67$ miesięcznie
 • Dostęp do polskich serwerów VPN
 • Możliwość oglądania telewizji i VOD za granicą
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
NordVPN
 • Od 2,99€ miesięcznie
 • Szybkie serwery z polskim adresem IP
 • Dostęp do polskich VOD i telewizji
 • Liczne funkcje dodatkowe
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Surfshark
 • Od 2,49€ miesięcznie
 • Polskie serwery w Warszawie i Gdańsku
 • Odblokowanie polskiej telewizji i VOD
 • Również w wersji z antywirusem
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Trzeba jednak pamiętać, że w każdej chwili HBO może zablokować dostęp do swoich usług za pomocą wybranej sieci VPN. Gdy tak się stanie trzeba zazwyczaj poczekać jakiś czas, aż firmy dostarczające usługę VPN uruchomią nowe serwery z adresami IP, które nie zostały jeszcze zablokowane przez HBO.

HBO MAX za granicą – oglądanie za pomocą VPN krok po kroku

Żeby oglądać HBO w Niemczech za pomocą VPN należy:

 1. Wśród dostępnych ofert wybrać najlepszą dla nas i zakupić abonament VPN.
 2. Pobrać aplikację do łączenia się z serwerem VPN z witryny firmy, od której kupiliśmy usługę.
 3. Uruchomić aplikację i połączyć się z polskim serwerem VPN.
 4. Uruchomić HBO Max i spróbować odtworzyć film lub serial. Jeśli wszystko poszło dobrze, powinniśmy mieć możliwość oglądania filmów i seriali z oferty HBO Max w Niemczech.
 5. Jeśli napotkamy błędy lub VPN zostanie wykryte, połączmy się z innym serwerem lub ponownie nawiążmy połączenie z siecią VPN.

Należy pamiętać, że HBO Max może zablokować dostęp za pośrednictwem VPN w Niemczech w dowolnym momencie. Na razie jednak ta metoda działa. W przypadku, gdy sieć VPN przestanie działać z HBO Max i nie będzie w stanie odblokować dostępu, możesz skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Masz tyle czasu od momentu zakupu, aby zwrócić się o zwrot pieniędzy po przetestowaniu usługi.

HBO MAX za granicą – na czym można oglądać

Ludzie mają różne upodobania i sposoby spędzania wolnego czasu, dlatego każdy ma swoje ulubione sposoby i formy odtwarzania filmów i seriali. Jeśli chodzi o platformę HBO Max, można ją oglądać na wielu różnych urządzeniach, takich jak telewizory, komputery, laptopy, smartfony czy tablety. W zależności od tego, jakie urządzenie posiadasz, możesz wybrać sposób, w jaki chcesz korzystać z tej platformy.

Uruchomienie VPN jest bezproblemowe na komputerze, telefonie i tablecie. Jeśli chodzi o smart TV, również jest to możliwe, ale wymaga trochę więcej zabawy z konfiguracją i uruchomieniem wszystkich ustawień. Dzięki temu możesz oglądać HBO Max w Niemczech na swoim ulubionym urządzeniu.