Polski Netflix w Niemczech

Polski Netflix w Niemczech – jak oglądać Netflixa po polsku?


Jeśli chcesz oglądać polskiego Netflixa w Niemczech, to z tego artykułu dowiesz się jak to zrobić. Zapoznasz się ze sposobem, żeby obejrzeć w Niemczech filmy i seriale na Netfliksie po polsku. Niezależnie od miejsca pobytu, mieć dostęp do polskich napisów i swoich ulubionych filmów i seriali w ojczystym języku. Netflix Polska w Niemczech można oglądać bez problemu – sprawdź jak!

Do oglądania Netflixa w Niemczech będzie potrzebny VPN z polskimi serwerami, konto na Netflixie oraz urządzenie do oglądania – komputer, tablet lub telefon. Sprawdź jak to zrobić. I bez obaw, nie będzie to skomplikowane!

Dlaczego polski Netflix w Niemczech nie działa?

Powodem dla którego nie możesz oglądać Netflixa po polsku w Niemczech są obowiązujące na całym świecie umowy i regulacje pomiędzy producentami treści, a platformami VOD. Jest to problem, który dotyka nie tylko Polaków w innych krajach, którzy chcą obejrzeć w języku polskim ulubiony film lub serial, ale osoby innych narodowości będące w podróży lub na emigracji.

Obecnie, gdy wielu Polaków zdecydowało się na mieszkanie za granicą, utrudniony dostęp do filmów i seriali w języku polskim staje się sporym problemem. Niestety, nawet Netflix nie może zbyt wiele zrobić w tej kwestii, ponieważ to właściciele i producenci treści narzucają ograniczenia na Netflixa.

A jest to jednocześnie jedna z największych platform VOD, o bardzo bogatej bibliotece treści. Czasem każdy ochotę obejrzeć coś w ojczystym języku gdy jest za granicą. Dlatego gdy krajem czyjegoś pobytu są aktualnie Niemcy, to nie powinno dziwić pytanie czy można tam oglądać Netflix Polska. I jeśli tak, to jak to zrobić.

Netflix Polska w Niemczech – jak oglądać przy pomocy VPN?

Całe szczęście jest bardzo prosty sposób, który pozwala na szybki dostęp do Netflixa po polsku w Niemczech. Jest to możliwe do zrobienia dzięki zmianie adresu IP na polski. W efekcie tego nawet podczas pobytu w Niemczech, można wirtualnie zmienić lokalizację na Polskę. A VPN jest właśnie do tego specjalną aplikacją, która na to pozwala. Działa tak jakby to był wirtualny tunel, który powstaje pomiędzy urządzeniem posiadanym przez użytkownika, a pośredniczącym serwerem który zapewnia firma od sieci VPN.

Jeżeli na co dzień żyjesz w Niemczech to masz niemiecki adres IP. I jak otworzysz Netflixa, to za pomocą IP serwis jest w stanie stwierdzić bez problemu w jakim miejscu jesteś. I to na tej podstawie wyświetlić filmy i seriale, które są przeznaczone właśnie dla kraju Twojego pobytu. Również z napisami lub lektorem w tych językach. Więc w Niemczech nie zobaczysz wszystkich treści, które serwis ma dla Polski.

Dzięki połączeniu z siecią za pomocą polskiego serwera VPN można uzyskać dostęp do tych materiałów wideo, które są ograniczone terytorialnie tylko i wyłączenie do Polski. Również wtedy, gdy fizycznym miejscem pobytu jest inny kraj taki jak Niemcy. Bo tak jak było wspomniane, VPN umożliwia wirtualną podróż do innego kraju.

Polski Netflix w Niemczech – jaki VPN?

Aby oglądać polskiego Netflixa w Niemczech, będziesz potrzebować sieci VPN, która umożliwia to. Niestety, nie wszystkie sieci VPN pozwalają na bezproblemowy dostęp do Netflixa poza Polską. Netflix od jakiegoś czasu stara się blokować różne usługi VPN, dlatego niektóre z nich mogą nie działać poprawnie.

Jednak cały czas jest kilku dostawców VPN, których usługa działa i ze sporymi sukcesami jest w stanie umożliwić dostęp do polskiej biblioteki Netflixa w Niemczech. Aktualnie są to takie firmy jak:

NordVPN
 • Od 2,99€ miesięcznie
 • Szybkie serwery z polskim adresem IP
 • Dostęp do polskich VOD i telewizji
 • Liczne funkcje dodatkowe
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Surfshark
 • Od 2,49€ miesięcznie
 • Polskie serwery w Warszawie i Gdańsku
 • Odblokowanie polskiej telewizji i VOD
 • Również w wersji z antywirusem
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
ExpressVPN
 • Od 6,67$ miesięcznie
 • Dostęp do polskich serwerów VPN
 • Możliwość oglądania telewizji i VOD za granicą
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Podczas wielu różnych testów Netflixa w języku polskim, bardzo dobrą skuteczność na polu jego odblokowania miał NordVPN. Nie było większych problemów z oglądaniem i dostępem do Netflixa po polsku czy włączenia napisów. Z serwerami pozostałych firm też się to udawało, jednak zdarzały się problemy i skuteczność była mniejsza. Trzeba pamiętać, że w każdej chwili może się to zmienić, gdyż Netflix może zablokować serwery tej firmy.

Warto pamiętać też o tym tym, że wymienieni tutaj dostawcy VPN zapewniają użytkownikom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Dzięki temu można uniknąć ryzyka, że trafi się pechowo i Netflix zablokuje serwery tej konkretnej firmy akurat kilka dni po kupieniu usługi. W ten sposób można odzyskać pieniądze. A taka sytuacja może się zdarzyć w dowolnej chwili, więc wiedzieć że jest taka opcja

Jak oglądać polski Netflix w Niemczech?

Netflix Polska można bez problemu oglądać w Niemczech dzięki VPN. Zaledwie minut oddziela Cię od wirtualnej przeprowadzki do Polski i oglądania ulubionych filmów i seriali normalnie niedostępnych w niemieckim Netflixie. Konfiguracja i ustawienia są bardzo proste i nawet ktoś, kto nie czuje się zbyt komfortowo z obsługą komputera, telefonu czy tabletu sobie z tym poradzi. Zatem do dzieła!

Oglądanie Netflix Polska w Niemczech krok po kroku:

 1. Wybierz dostawcę VPN, którego oferta najlepiej Ci odpowiada od strony możliwości i ceny. Do Netflixa po polsku w Niemczech świetnie sprawdza się NordVPN.
 2. Zarejestruj konto i wykup usługę u firmy VPN.
 3. Pobierz pobierz specjalną aplikację do połączeń z serwerem VPN na swój komputer, tablet lub telefon ze strony tej firmy.
 4. Po zainstalowaniu aplikacji uruchom ją. Zaloguj się i postępuj zgodnie instrukcjami na ekranie żeby ja aktywować.
 5. W programie wybierz swoją lokalizację jako Polskę i połącz się z serwerem.
 6. Uruchom Netflixa. W tym momencie polskie filmy i seriale powinny być dostępne. Ale jeżeli okaże się, że jednak coś nie będzie działać, to zazwyczaj pomaga połączenie się z innym serwerem

Tylko tyle trzeba zrobić, jak widać jest to dość proste. Polski Netflix w Niemczech powinien działać bez problemu. Może być też potrzebna zmiana w ustawieniach na stronie lub w aplikacji Netflixa języka, żeby pojawiły się polskie napisy lub lektor.

Czy da się oglądać Netflix w Niemczech po polsku za darmo?

Kilka lat temu można było oglądać Netflixa w innych krajach za darmo. Wystarczyło użyć darmowych proxy. Takich usług można było znaleźć całkiem sporo w sieci. Tym samym można było w Niemczech oglądać polskie filmy i seriale na Netflixie płacąc tylko abonament za platformę VOD.

Ale po jakimś czasie polityka Netflixa się zmieniła i darmowe metody przestały działać. I taka sytuacja trwa do dzisiaj. Zaledwie mała grupa sieci VPN cały czas daje radę odblokowywać filmy i seriale na Netflixie. Dotyczy biblioteki Netflixa w języku polskim, ale również wersji w języku angielskim. Dlatego teraz jedyną opcja, która daje jakąś gwarancję skuteczności jest skorzystanie z płatnych VPN.

Polski Netflix w Niemczech – podsumowanie

W tym artykule opisany został sposób, który pozwala na oglądanie polskiego Netflixa w Niemczech. Zarówno podczas krótkich jak i dłuższych pobytów w tym kraju. Ale opisane usługi sprawdzą się również do innych usług VOD jak Player, Polsat Box Go czy TVP.

Nie ma znaczenia czy Twoim krajem pobytu będą Niemcy czy jakieś inne miejsce za granicą. Za pomocą VPN przetransportujesz się do Polski i będziesz mógł zobaczyć ulubione seriale i filmy w języku ojczystym. A Netflix Polska to sporo materiałów filmowych, seriali oraz programów dokumentalnych, które przygotowane zostały głównie z myślą o polskim widzu.